Календар подій

slide

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top_large=”0″ data_padding_bottom_large=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_shortcode_id=”l900teuz7″][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″ data_shortcode_id=”p4ygarhbgn”][cmsmasters_text shortcode_id=”epmpb8rv3n” animation_delay=”0″]

Проєкт «Цифрові інсталяції. Босх, Далі, Пікассо»

📢 З 24 липня картини знов оживуть у мистецькому просторі АRTAREA!

✅ На вас чекають масштабні цифрові інсталяції за мотивами творчості Сальвадора Далі, Пабло Пікассо та Ієроніма Босха (вікові обмеження 12+ років).

📌 Київ, вул. Софіївська, 11-15.
🕚 П’ятниця – неділя – з 11:00 до 20:00.

🔖 Один квиток діє на три виставки.

Проєкт «Магія імпресіонізму»

З 9 вересня чекайте на яскраве поповнення експериментальних цифрових експозицій у «Артерії»! Легка, барвиста, чарівна атмосфера, що якнайкраще відповідає весняно-літньому сезону – все це «Магія імпресіонізму. Моне. Ренуар».

✅ Декілька тематичних частин занурять вас у фантастичний вир барв та образів. Перший блок буде присвячено одному з засновників імпресіонізму, Клоду Моне. Літнє тепло, соковита зелень, квіти, прозора вода та дуже багато сонячного світла. Справжня насолода для очей та серця!
Друга частина виставки – творчість Огюста Ренуара, ще одного з найвідоміших у світі представників імпресіонізму. Хоча його шлях до визнання не був надто легким та безхмарним, твори Ренуара – це абсолютне тепло, м’якість та переливи кольорів.
Завітайте до «Артерії» за повнотою вражень!

Культурно-мистецький комплекс ARTarea.
📌 Дніпро, пл. Троїцька, 5а.

🗓 Графік роботи:

З середи по неділю – з 11:00 до 19:00.
Понеділок, вівторок – вихідні.

Сеанси стартують на початку кожної години, після цього у приміщенні будуть відбуватися провітрювання та вологе прибирання.

Проєкт «Укійо-Е. Мистецтво мінливого світу (з 26 вересня)»

ℹ️ Проєкт 浮世絵 УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу – це осередок духу Японії. У вирі динамічного життя мегаполісу, де все швидко змінюється, а рівень напруги зростає, ми закликаємо зупинитися та зануритись у світ таємничого Сходу…

ARTAREA презентує широкому загалу більш ніж 300 японських гравюр 18 – 20 сторіч. Кацусіка Хокусай, Кітаґава Утамаро, Тойохара Кунітіка та ін.

Пропонуємо встановити зв’язок з витоками японської культури та зрозуміти, чому базові японські цінності є актуальними для нас і в сьогоденні.

Споглядаючи японське мистецтво, навчитися бачити красу у повсякденності, осягнути геніальність простих речей – ось найголовніше завдання. Життя, як і цвітіння сакури, доволі швидкоплинне. Сьогодні ви споглядаєте маленькі квіти на дереві, а вже завтра їх знесе поривом вітру у весняну заметіль.

УКІЙО-Е – унікальне явище у світовому мистецтві, у перекладі з японської мови означає «картини плинного світу». Це кольорова гравюра, що глибоко ілюструє повсякденне життя японців того часу.

В унікальній digital-галереї ви побачите мультимедійну експозицію: суворі самураї та гейші, театр Кабукі та борці сумо, химери та чудовиська оживають у захопливому відео-арті за мотивами японської ксилографії.

У рамках проєкту ARTAREA проведе низку тематичних заходів, які допоможуть пізнати культуру та мистецтво Японії.

📍 Київ, вул. Софіївська 11-15.

🕚 Графiк роботи: четвер – неділя з 11:00 до 20:00.

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]