6 Лютого 2021 - 30 Травня 2021
імерсивне шоу
ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження

Вітаємо у мистецькому просторі ARTAREA!

ARTAREA – це мистецький простір, що складається з різних платформ: класичної галереї (дві зали для експонування живопису, графіки та скульптури) та унікальної digital галереї. Ми відтворюємо мистецтво живопису за допомогою новітніх технологій у мультимедійні експозиції (авторський відео-арт тематичної спрямованості актуальних експозицій у галереї).

image
Поточні події
img
ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження
6 Лютого 2021 - 30 Травня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

В проекті «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» ми об’єднали внутрішній світ людини, велич природи та космічні образи за допомогою мистецтва та цифрових технологій. Щоб дослідити інші Світи, Час і Вічність, зв’язок Людини з Природою та Всесвітом.

Dali Digital Surrealism & Ієронім Босх. Химери, що оживають.
13 Березня 2021 - 30 Травня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

✅ З 13 березня та щосуботи завітайте до Digital Gallery, 3 поверх на масштабні цифрові інсталяції за мотивами творчості художників сюрреалістів ХХ та XV століття Сальвадора Далі та Ієроніма Босха (вікові обмеження 12+ років).

Відео-арт «Пікассо: періоди геніальності» & Магія імпресіонізму.
14 Березня 2021 - 30 Травня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

✅ З 14 березня та щонеділі в Digital Gallery, 3 поверх на вас чекають проекції, голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття Пабло Пікассо.

Та легка, барвиста, чарівна атмосфера, що якнайкраще відповідає весняно-літньому сезону, «Магії імпресіонізму». Літнє тепло, соковита зелень, квіти, прозора вода та дуже багато сонячного світла. Справжня насолода для очей та серця!