6 Лютого 2021 - 30 Квітня 2021
імерсивне шоу
ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження

Вітаємо у мистецькому просторі ARTAREA!

ARTAREA – це мистецький простір, що складається з різних платформ: класичної галереї (дві зали для експонування живопису, графіки та скульптури) та унікальної digital галереї. Ми відтворюємо мистецтво живопису за допомогою новітніх технологій у мультимедійні експозиції (авторський відео-арт тематичної спрямованості актуальних експозицій у галереї).

image
Поточні події
img
ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження
6 Лютого 2021 - 30 Квітня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

В проекті «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» ми об’єднали внутрішній світ людини, велич природи та космічні образи за допомогою мистецтва та цифрових технологій. Щоб дослідити інші Світи, Час і Вічність, зв’язок Людини з Природою та Всесвітом.

Сюрреалізм. Dali & Босх. Химери, що оживають
3 Лютого 2021 - 22 Квітня 2021
Дніпро, Троїцька площа, 5-а

 

Запрошуємо на масштабну цифрову інсталяцію «Сюрреалізм. Dali & Босх. Химери, що оживають» до ARTAREA Dnipro.

Нова експозиція почне роботу з 3 лютого.

На вас чекають відео-арт від мистецького простору за мотивами творчості Сальвадора Далі та Ієроніма Босха. Також Ви зможете побачити естампи Далі з графічної серії «Сакральна Біблія», які є свідченням неперевершеного чарівного дару видатного майстра.

Dali Digital Surrealism & Ієронім Босх. Химери, що оживають.
13 Березня 2021 - 30 Квітня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

✅ З 13 березня та щосуботи завітайте до Digital Gallery, 3 поверх на масштабні цифрові інсталяції за мотивами творчості художників сюрреалістів ХХ та XV століття Сальвадора Далі та Ієроніма Босха (вікові обмеження 12+ років).

Відео-арт «Пікассо: періоди геніальності» & Магія імпресіонізму.
14 Березня 2021 - 30 Квітня 2021
Київ, вул.Софіївська, 11-15

 

✅ З 14 березня та щонеділі в Digital Gallery, 3 поверх на вас чекають проекції, голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття Пабло Пікассо.

Та легка, барвиста, чарівна атмосфера, що якнайкраще відповідає весняно-літньому сезону, «Магії імпресіонізму». Літнє тепло, соковита зелень, квіти, прозора вода та дуже багато сонячного світла. Справжня насолода для очей та серця!

Пікассо: періоди геніальності
25 Лютого 2021 - 29 Квітня 2021
Харків, вулиця Жон Мироносиць, 11

 

Пабло Пікассо у Харкові!

Запрошуємо на ексклюзивну цифрову інсталяцію «Пікассо: періоди геніальності» від мистецького простору ARTAREA у Харківському художньому музеї.