Про нас

slide

“ARTAREA – це сучасний багаторівневий мистецький простір, який складається з різних платформ: класичних та digital галерей. У класичних галереях ми експонуємо твори мистецтва, у digital – відеоарти, створені командою ARTAREA за допомогою новітніх мультимедійних технологій. Завдяки мультифункціональності простору, мистецтво будь-якої концептуальної спрямованості сприймається комплексно, що підсилює емоційну складову глядацького сприйняття. До кожного проекту ми також створюємо інформаційну мапу із авторським контентом, якою можна скористатися, скануючи QR коди.

 

І поверх –LE BUREAU / Бюро живопису, графіки та скульптури (виставка-продаж творів українських митців від класики до авангарду);

 

ІІ та ІІІ поверхи – DIGITAL галереї (демонстрація проектів відеоарту, імерсивних шоу; інтерактивних концертів живої музики з відеомеппінгом), класичні експозиційні зали.

 

А що таке ARTAREA за характеристикою наших відвідувачів, ви дізнаєтесь із наступних сюжетів..

 

Долучайтесь до сучасного мистецтва, ми чекаємо на Вас!

 

Ваша ARTAREA”

Прийти за настроєм, повністю зануритись у відеоарт, віднайти гармонію та порозумітись із собою – в ARTAREA кожен отримує очікуване.

Відвідування ARTAREA схоже на медитацію. Тут дуже душевно, спонукає замислитись про життя, про все навколо.

Навіть малята у захваті: планети, рибки, квіточки кружляють у казковому танку… ARTAREA ЧАСУ не залишає байдужим нікого…

Наші відвідувачі вільні у своїх емоціях та уподобаннях, їм імпонує «зрозуміле» сучасне мистецтво.

Digital галерея з ефектом імерсії – найкращий відпочинок після роботи, «перезавантажує» мозок, відновлює відчуття балансу.