Про нас

slide
$i = 0;
photo_images

Укійо-е. Мистецтво мінливого світу

Проєкт 浮世絵 УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу – це осередок духу Японії. У вирі динамічного життя мегаполісу, де все швидко змінюється, а рівень напруги зростає, ми закликаємо зупинитися та зануритись у світ таємничого Сходу… ARTAREA презентує широкому загалу більш ніж 200 японських гравюр 18 – 20 сторіч. Кацусіка Хокусай, Кітаґава Утамаро, Тойохара Кунітіка та ін. Споглядаючи японське мистецтво, навчитися бачити красу у повсякденності, осягнути геніальність простих речей – ось найголовніше завдання. Життя, як і цвітіння сакури, доволі швидкоплинне. Сьогодні ви споглядаєте маленькі квіти на дереві, а вже завтра їх знесе поривом вітру у весняну заметіль.

Завдяки мультифункціональності простору, мистецтво фактично будь-якої концептуальної спрямованості сприймається глядачем комплексно. Емоційна складова глядацького сприйняття у класичній галереї підкріплюється синкретичним мистецтвом digital галереї.За мотивами творчості світових художників ми створюємо авторський відео-арт. Завдяки цьому, у буквальному сенсі, відвідувачі галереї потрапляють у світ картин, що оживають та рухаються, переплітаються між собою. Таким чином, у глядачів з’являється можливість зануритись у інший вимір, розпочати подорож у підсвідоме авторів та потрапити у світ їх художніх видінь.

mask_group
photo_images

Традиційно, до кожного проєкту команда ARTAREA створює мультимедійну бібліотеку, якою можна користуватися скануючи QR-коди. Таким чином, ми створюємо інформаційну мапу зі спеціальним авторським контентом. Відвідувачі мають можливість читати тексти або слухати спеціальні аудіо-доріжки про мистецтво за допомогою особистих гаджетів.Однією з найважливіших місій команди ARTAREA є популяризація сучасного українського мистецтва. Ми надаємо простір для презентації творчого доробку сучасних українських художників. Технологічні можливості digital галереї сприяють переосмисленню та висвітленню українських культурних надбань та мистецьких течій.