ARTAREA екскурсійна.
«Синергія різних естетик:
український живопис та японська гравюра»

Головна Події ARTAREA екскурсійна. <br>«Синергія різних естетик: <br>український живопис та японська гравюра»
ARTAREA екскурсійна. <br>«Синергія різних естетик: <br>український живопис та японська гравюра»

✅ Запрошуємо долучитися до нашої нової екскурсійної програми!

Два проекти, дві різних естетики: сучасний, філософський “Живопис емоційної чистоти” Тараса Триндика та історичний, міфічний “Укійо-е. Мистецтво мінливого світу. Три сторіччя японської ксилографії”.

В ARTAREA ми об’єднали культурну спадщину різних країн та епох, відтворили її за допомогою новітніх технологій у мультимедійній експозиції.

🟢 Екскурсія розпочнеться у затишному арт-дворику, де вас зустріне гостинний гід-мистецтвознавець, із сюрпризами, які налаштують вас на творчий лад. Ви ознайомитеся із творами монументального живопису в техніці гарячої художньої емалі.

🟢 Далі перейдемо до експозиційної зали на виставку живопису українського митця Тараса Триндика. Пейзажі Тараса – це картини-стани, картини-настрої, з незмінно присутнім символіко-містичним відлунням. Переосмислення художніх рішень відобразилися у новій філософсько-естетичній мистецькій категорії – живописі емоційної чистоти.

Галерея

🟢 У продовженні екскурсії ви ознайомитесь з експозицією традиційної японської гравюри. Оригінальні ксилографії XVIII-XX століть зберегли для нас образи чарівних гейш та сміливих самураїв, борців сумо, акторів театру кабукі та героїв японських казок і легенд.

Події

🟢 Завершується екскурсія в digital-галереї, де ви подивитесь мультимедійну експозицію за мотивами японських гравюр. Їх персонажі «оживуть» у захопливій динаміці відеоарту та занурять вас у світ таємничого Сходу.

На згадку про візит в ARTAREA Ви зможете придбати тематичні сувеніри в мистецькій крамниці.

У барі MODERNIST вам запропонують каву, чай, прохолодні та алкогольні напої.

🕚 Четвер – п’ятниця: початок о 18:00.

Вартість квитків:
Повний на 1 особу- 350 грн.

▶️ у вартість входять: екскурсійний супровід гідом-мистецтвознавцем, відвідування усіх експозиційних зал та локацій Мистецького простору, перегляд відеоарту, печиво з афірмаціями).

Бронювання за телефоном: +38 067 150 11 15, кількість місць обмежена.

Ми дотримуємось усіх карантинних норм та протиепідемічних заходів, запроваджених КМУ: температурний скринінг учасників заходу, кількість учасників обмежена до 15 осіб, масочний режим та соціальна дистанція ( зонування розміщення гостей, система вентиляції працює у режимі відведення повітря).

На карті