Серце самурая. Виставка традиційних японських гравюр та вражаючий відеоарт

Головна Події Серце самурая. Виставка традиційних японських гравюр та вражаючий відеоарт
Повний на всі виставки одного дня

💎 Від 2 квітня у Мистецькому просторі ARTAREA у програмі «СЕРЦЕ САМУРАЯ» на вас чекає дивовижна середньовічна Японія – приваблива і жахлива – на оригінальних гравюрах XVIII–XX століття і у неймовірному відеоарті за мотивами творчості художніх геніїв Країни сонця, що сходить!

Образи лютих самураїв та ніжних гейш, сцени з вистав театру кабукі, могутні борці сумо, химери і чудовиська, а також герої традиційних японських міфів, сторінки історії середньовічної Японії оживають у динаміці відеоарту, який демонструватиметься у великій digital-галереї.

Ми назвали експозицію «Серце самурая», бо буде представлена велика кількість гравюр жанру муся-е, що зображають знаменитих самураїв минулого та їх подвиги. Цей історико-героїчний жанр гравюр став дуже популярним у середині 19 століття і яскраво відображений у нашому відеоарті.

Японська кольорова ксилографія укійо-е – унікальне явище в історії світового мистецтва. На кожному етапі розвитку образотворчого мистецтва у Японії вона мала власний неповторний вигляд. Ми пропонуємо встановити зв’язок з витоками японської культури та зрозуміти, чому базові японські цінності є актуальними для нас і в сьогоденні. Навчитися бачити красу у повсякденності, осягнути геніальність простих речей – ось найголовніше завдання нової програми «Серце самурая».

📍 Київ, вул. Софіївська 11-15.

🎟 Вартість квитків:
Повний – 200 грн.
Пільговий (діти з 4 до 12 років, учні, студенти, пенсіонери) – 100 грн.
Учасники бойових дій – 50 грн.
Особи з інвалідністю – безкоштовно.
Родинний 2 + 1 (2 дорослих + 1 дитина) – 400 грн.
Родинний 2 + 2 (2 дорослих + 2 дитини) – 450 грн.

На карті