«Сюрреалізм – це я» – Сальвадор Далі, Ієронім Босх -«Химери, що оживають»

Головна Події «Сюрреалізм – це я» - Сальвадор Далі, Ієронім Босх -«Химери, що оживають»
«Сюрреалізм – це я» - Сальвадор Далі, Ієронім Босх -«Химери, що оживають»

Сальвадор Далі та Ієронім Босх у Кам’янському!
Запрошуємо на масштабну цифрову інсталяцію «Dali.Digital.Surrealism& Ієронім Босх: Химери, що оживають» до Музею історії міста Кам’янське.
Нова експозиція почне роботу з 24 грудня.

На вас чекають відео-арт від мистецького простору ARTAREA Dnipro за мотивами творчості Сальвадора Далі та Ієроніма Босха. Також Ви зможете побачити 30 літографій Далі з графічної серії «Сакральна Біблія», які є свідченням неперевершеного чарівного дару видатного майстра.
Навряд чи в художній культурі людства новітнього часу знайдеться особистість, яка б володіла такого роду творчим потенціалом та універсалізмом, як Сальвадор Далі. Магічна привабливість його творів сповнює почуттями: від незрозумілого жаху до захвату, від розчарування до надії, скидає до безодні пристрастей та спокус.
Сальвадор Далі – міф та реальність ХХ століття. Вже за життя його ім’я було оповите ореолом світової слави. Ніхто, окрім Пабло Пікассо, не міг зрівнятися з ним за ступенем визнання.
Демонстрація робіт двох геніїв – серйозний внесок у популяризацію творчості художників в Україні. Виставка без сумніву буде дивувати та захоплювати, дратувати та хвилювати глядачів. Як і більшість майстрів-класиків, художник Далі висловлювався метафорами та зображував власні версії старих міфів. Можливо, це буде важко зрозуміти тим, хто очікує на раціональне пояснення усього сутнього. Однак, це не є і ніколи не було метою великого мистецтва, яке самостійно каже про себе лише тим, хто дивиться терпляче і неупереджено.
📌 Шукайте нас за адресою: м. Кам’янське, пр. Свободи, 39
🗓 Графік роботи:
Щодня з 8.30 до 17.00
Сеанси стартують на початку кожної години, після цього у приміщенні будуть відбуватися провітрювання та вологе прибирання!
🔖 Вартість квитків:
Повний – 100 грн.
Ветерани війни, пенсіонери, студенти, діти віком від 7 до 16 років – 50 грн.
Дiти до 7 рокiв та люди з iнвалiдністю – безкоштовно

На карті