Цифрові інсталяції. Босх, Далі, Пікассо.

Головна Події Цифрові інсталяції. Босх, Далі, Пікассо.
Цифрові інсталяції. Босх, Далі, Пікассо.

Картини відомих на весь світ художників: Сальвадора Далі, Ієроніма Босха та Пабло Пікассо знов оживають в АRTAREA. Шукайте мистецький простір у самому центрі Києва (вул. Софіївська, 11-15).

Що на вас чекає у цьому сезоні:

🔵 Цифрова панорамна містерія на теми творчості найвідомішого сюрреаліста “Dali.Digital.Surrealism”. Жоден художник ХХ століття не поєднував у собі стільки протирічь, як Сальвадор Далі. З одного боку, велика частина життя художника – це лише вигадка, міф, створений ним самим, з іншого – його роботи по праву займають важливе місце в історії світового мистецтва…

🔵 «Ієронім Босх: химери, що оживають» – це яскраве фантасмагоричне шоу на теми творчості «професора жахів» – найзагадковішого художника Середньовіччя, якого деякі мистецтвознавці вважають інопланетним прибульцем. Мистецтво Босха завжди мало величезну притягальну силу. Колись вважалося, що чортівня на картинах Босха покликана всього лише забавляти глядачів, лоскотати їм нерви. Але з часом дослідники дійшли думки, що в творчості Босха криється куди глибший сенс, і зробили безліч спроб пояснити його значення, знайти його витоки, дати йому тлумачення.

🔵 “Picasso: періоди геніальності” – проєкції, голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття.
Різні часи, погляди, смаки, музи та захоплення у власній періодичній системі великого митця.

Час роботи:
Неділя: 11:00 – 17:00

Вартість:
Повний – 200 грн.
Пільговий (діти з 4 до 12 років, учні, студенти, пенсіонери) – 100 грн.
Учасники бойових дій – 50 грн.
Особи з інвалідністю – безкоштовно.
Родинний 2 + 1 (2 дорослих + 1 дитина) – 400 грн.
Родинний 2 + 2 (2 дорослих + 2 дитини) – 450 грн.
* пільгові квитки – за наявності посвідчення.
* з дітьми до 4 років та тваринами вхід обмежено.

Ми гарантуємо дотримання усіх карантинних норм та протиепідемічних заходів: температурний скринінг учасників заходу та персоналу, масковий режим, наповненість діджитал галерей до 50% місць одного залу, система кондиціонування працює у режимі відведення повітря.

На карті