УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу. З 23.04.2020.

Головна Події УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу. З 23.04.2020.
УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу. З 23.04.2020.

Проєкт 浮世絵 УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу – це осередок духу Японії. У вирі динамічного життя мегаполісу, де все швидко змінюється, а рівень напруги зростає, ми закликаємо зупинитися та зануритись у світ таємничого Сходу…

ARTAREA презентує широкому загалу більш ніж 300 японських гравюр 18 – 20 сторіч. Кацусіка Хокусай, Кітаґава Утамаро, Тойохара Кунітіка та ін.

Пропонуємо встановити зв’язок з витоками японської культури та зрозуміти, чому базові японські цінності є актуальними для нас і в сьогоденні.

Споглядаючи японське мистецтво, навчитися бачити красу у повсякденності, осягнути геніальність простих речей – ось найголовніше завдання. Життя, як і цвітіння сакури, доволі швидкоплинне. Сьогодні ви споглядаєте маленькі квіти на дереві, а вже завтра їх знесе поривом вітру у весняну заметіль.

УКІЙО-Е – унікальне явище у світовому мистецтві, у перекладі з японської мови означає «картини плинного світу». Це кольорова гравюра, що глибоко ілюструє повсякденне життя японців того часу.

В унікальній digital-галереї  ви побачите мультимедійну експозицію:  суворі самураї та гейші, театр Кабукі та борці сумо, химери та чудовиська оживають у захопливому відео-арті за мотивами японської ксилографії.

У рамках проєкту ARTAREA проведе низку тематичних заходів, які допоможуть пізнати  культуру та мистецтво Японії.

Київ, вул. Софіївська 11-15.

Години відвідування: середа – неділя з 11:00 до 19:00

Вартість квитків: від 100 грн.

Слідкуйте за новинами.

На карті