Календар подій

Головна Календар подій

Проєкт «Цифрові інсталяції. Босх, Далі, Пікассо»

? З 24 липня картини знов оживуть у мистецькому просторі АRTAREA!

✅ На вас чекають масштабні цифрові інсталяції за мотивами творчості Сальвадора Далі, Пабло Пікассо та Ієроніма Босха (вікові обмеження 12+ років).

? Київ, вул. Софіївська, 11-15.
? П’ятниця – неділя – з 11:00 до 20:00.

? Один квиток діє на три виставки.

Проєкт «Магія імпресіонізму»

З 9 вересня чекайте на яскраве поповнення експериментальних цифрових експозицій у «Артерії»! Легка, барвиста, чарівна атмосфера, що якнайкраще відповідає весняно-літньому сезону – все це «Магія імпресіонізму. Моне. Ренуар».

✅ Декілька тематичних частин занурять вас у фантастичний вир барв та образів. Перший блок буде присвячено одному з засновників імпресіонізму, Клоду Моне. Літнє тепло, соковита зелень, квіти, прозора вода та дуже багато сонячного світла. Справжня насолода для очей та серця!
Друга частина виставки – творчість Огюста Ренуара, ще одного з найвідоміших у світі представників імпресіонізму. Хоча його шлях до визнання не був надто легким та безхмарним, твори Ренуара – це абсолютне тепло, м’якість та переливи кольорів.
Завітайте до «Артерії» за повнотою вражень!

Культурно-мистецький комплекс ARTarea.
? Дніпро, пл. Троїцька, 5а.

? Графік роботи:

З середи по неділю – з 11:00 до 19:00.
Понеділок, вівторок – вихідні.

Сеанси стартують на початку кожної години, після цього у приміщенні будуть відбуватися провітрювання та вологе прибирання.

Проєкт «Укійо-Е. Мистецтво мінливого світу (з 26 вересня)»

ℹ️ Проєкт 浮世絵 УКІЙО-Е. Мистецтво мінливого світу – це осередок духу Японії. У вирі динамічного життя мегаполісу, де все швидко змінюється, а рівень напруги зростає, ми закликаємо зупинитися та зануритись у світ таємничого Сходу…

ARTAREA презентує широкому загалу більш ніж 300 японських гравюр 18 – 20 сторіч. Кацусіка Хокусай, Кітаґава Утамаро, Тойохара Кунітіка та ін.

Пропонуємо встановити зв’язок з витоками японської культури та зрозуміти, чому базові японські цінності є актуальними для нас і в сьогоденні.

Споглядаючи японське мистецтво, навчитися бачити красу у повсякденності, осягнути геніальність простих речей – ось найголовніше завдання. Життя, як і цвітіння сакури, доволі швидкоплинне. Сьогодні ви споглядаєте маленькі квіти на дереві, а вже завтра їх знесе поривом вітру у весняну заметіль.

УКІЙО-Е – унікальне явище у світовому мистецтві, у перекладі з японської мови означає «картини плинного світу». Це кольорова гравюра, що глибоко ілюструє повсякденне життя японців того часу.

В унікальній digital-галереї ви побачите мультимедійну експозицію: суворі самураї та гейші, театр Кабукі та борці сумо, химери та чудовиська оживають у захопливому відео-арті за мотивами японської ксилографії.

У рамках проєкту ARTAREA проведе низку тематичних заходів, які допоможуть пізнати культуру та мистецтво Японії.

? Київ, вул. Софіївська 11-15.

? Графiк роботи: четвер – неділя з 11:00 до 20:00.