Новини

slide

ARTAREA Київ: зачинено!

Увага!💥

У зв’язку з введенням в місті Києві з 20 березня по 9 квітня посилених карантинних обмежень Мистецький простір ARTAREA у цей період НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ. 😷

Всі придбані квитки залишаються дійсними і можуть бути використані по закінченні локдауну. 🌞

Дбайте про своє здоров’я і не хворійте! 💐

Зустрінемось! ❤️

Читати більше
group5

ARTAREA відновлює роботу!

Любі Друзі, в нас хороші новини. 👏

По-перше, Мистецький простір Artarea відновлює свою роботу з 6 лютого за колишньою адресою: м.Київ, вул.Софіївська, 11-15.

По-друге, ми запускаємо цілу низку нових просторів та програм.

Читати більше
group5

ARTAREA Київ: зачинено!

Увага!

20 листопада 2020 року Мистецький простір ARTAREA зупинив свою роботу.

Ми щойно святкували 2-річний ювілей та будували творчі плани, але, на жаль, реалії сьогодення ставлять під загрозу існування нашого проєкту.

Читати більше
group5

Важливо! Зміни у роботі ARTAREA

Важливо!💥

Відповідно до рішення Кабміну про введення в Україні “карантину вихідного дня” мистецький простір ARTAREA не працюватиме по суботах і неділях до кінця листопада (14-15, 21-22, 28-29). Отже, тепер ми працюємо від середи до п’ятниці з 11:00 до 20:00.

Читати більше
group5

Гастрономічний вечір японського мистецтва (6 та 7 листопада)

🟢 Прості буденні радощі: цвітіння сакури, місячне сяйво, вечеря у теплому колі друзів за келихом вина….В ARTAREA стрімкий потік віднесе тебе, від метушні та турбот, у світ вабі-сабі.

Вечір розпочнеться з екскурсії експозиційними залами Мистецького простору. На вас очікує знайомство з «Мистецтвом мінливого світу УКІЙО-Е» – понад 200 оригінальних японських гравюр 18-20 століть, які ілюструють повсякденне життя Японії того часу.

Читати більше
group5
group14